VOBO PHOTOS

Etkinlik ve Organizasyon Fotoğraflarını kolayca paylaş.

Girişimin Bulunduğu Aşama

Kullanıcılar

Girişimin Bulunduğu Sektör

Yapay Zeka

Yatırım Durumu

Yatırım Bekleyen

Kuruluş Tarihi

11/11/2021

Girişim Özeti

Cengiz AKCAN Önderliğinde başlatılan proje kapsamında “VOBO PHOTOS” markasına ilişkin yapılan proje, yazılım ve tasarımlar ile uluslar arası (millileştirme) hizmet sağlaması hedeflenen “YÜZ TANIMA” sistemine ilişkin çalışma sonucunda çekilen yüksek ya da esen sayıda fotoğrafın dağıtılması, işlenmesi veya azami ölçüde kolay kullanılmasını olanak sağlamaktadır. Bunun sonucunda “vobo.photos” web sitesi ve “Vobo” yazılım hizmetleri verilmektedir.


Fotoğrafçılık sektörünün uzun yıllardır karşılaştığı birçok soruna, etkin ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla tek çatı altında toplanmış bir yazılım olan Vobo, fotoğrafçı ile müşterisi arasındaki iş sürecini başarıyla yürütmeyi amaçlayan, çözüm odaklı bir servistir.

Pratik, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım sağlayan Vobo, internet erişiminin olduğu her yerde kullanılabilen bir yazılımdır.

2018’den beri alanında kullanılmaya devam eden Vobo’ya yönelik geri bildirimler yüksek düzeyde olumludur. Geri bildirimlerle kendini geliştirmeye devam eden Vobo, her geçen gün güçlenen ve yenilenen bir yazılımdır.


Vobo’nun sunduğu Yüz Tanıma Sistemi, etkinliklerde, organizasyonlar, konserlerde, karnaval ya da festivallerde, kişisel etkinlik ya da partilerinizde, kısacası toplu fotoğraf çekimlerinin olduğu her yerde çekilen binlerce fotoğrafı doğru insanlarla bir dakika içerisinde paylaşmanızı sağlamaktadır. Mobil uygulama desteği ve markalaştırma teknolojisinin olduğu bu hizmet sayesinde artık fotoğrafları elle ayrıştırmanıza ve katılımcılara göndermenize gerek kalmamaktadır.

Vobo, genç, dinamik ve işini seven ekibi, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunduğu hizmetlerle organizasyon, etkinlik ve konserlerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.
Cengiz AKCAN

Meslek : Bilişim
Posizyon: FullStack Developer

14/05/2020 / Spor İstanbul Zeytinburnu Etabı

06/04/2019 / Nisan"da Adana"da Sokak Karnavalında

29/10/2018 / University 4 Society Adana Birinciliği

29/10/2018 / Vobo Photos Kuruldu

Takvim Gazetesi Haber Bülteni

29.10.2021

habere git

Haber Türk Haber Bülteni

29.10.2021

habere git

İhlas Haber Ajansı Haber Bülteni

29.10.2021

habere git

Dijital Kuluçka Merkezi

Akıllı cihaz uyumu sayesinde bilgisayar, telefon ve akıllı diğer tüm cihazlara kurabilir kolayca erişebilirsiniz.

KAPAT
UYGULAMAYI KUR