Rubusoft

Akıllı ölçüm sistemleri üzerine yazılım-donanım geliştiren bir Ar-Ge firmasıdır.

Girişimin Bulunduğu Aşama

Ödeyen Müşteriler

Girişimin Bulunduğu Sektör

Bilgi Teknolojileri

Yatırım Durumu

Yatırım Bekleyen

Kuruluş Tarihi

28/10/2021

Sosyal Medya

IoT, RTLS, RFID ve görüntü işleme teknolojilerini kullanarak, akıllı ölçüm sistemleri üzerine yazılım-donanım geliştiren bir Ar-Ge firmasıdır.
Karar Destek Sistemleri, Süreç Yönetimleri, Veri İşleme, Görüntü İşleme, Sinyal Analizi konularındaki çalışmaları temel olarak sağlık, spor ve mühendislik alanlarında yoğunlaşmıştır.
Şirketimizin sağlık alanındaki ar-ge çalışmaları, Iot teknolojisi ile uzaktan erişimli tanı kitleri ve temassız iletişim cihazlarının yazılım-donanım geliştirilmesi üzerinedir. 
Spor alanında geliştirdiğimiz ürünler (Reflexpro, GetRun ve GetJump) sporcuların hız, ivme, reaksiyon süresi, koordinasyon süresi, sıçrama yüksekliği gibi parametrelerinin yüksek hassasiyetle ölçüldüğü  donanımlar ve bu ölçümlerin analiz edildiği Rubusoft trainer uygulamasından oluşmaktadır.
Rubusoft'un Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı onaylı projesi olan Akıllı Labaratuvar; geoteknik mühendisliği alanında ekip-saha yönetiminden veri analizine kadar oldukça geniş bir alanda hizmet veren web tabanlı bir uygulamadır.
Mühendislik alanında, Türkiye başta olmak üzere Gürcistan, Kazakistan'da faaliyet gösteren uluslararası inşaat şirketlerinin  geoteknik problemlerine çözüm oluşturmak amacı ile geliştirdiği Taş Kolon uygulaması yönetim sistemi kullanıcıya özel geliştirilmiş yazılım-donanım ürünlerinden biridir.

Dijital Kuluçka Merkezi

Akıllı cihaz uyumu sayesinde bilgisayar, telefon ve akıllı diğer tüm cihazlara kurabilir kolayca erişebilirsiniz.

KAPAT
UYGULAMAYI KUR