JeliAI

Yapay zekaya dayalı yeni nesil müşteri hizmetleri otomasyon platformu

Girişimin Bulunduğu Aşama

Kullanıcılar

Girişimin Bulunduğu Sektör

Yapay Zeka

Yatırım Durumu

Şirketleşmiş

Kuruluş Tarihi

02/11/2021

Sosyal Medya

Yeni nesil ses ve konuşmaya dayalı yapay zeka desteği ile tüm kanallardan gelen konuşmaları otomatikleştirir, maliyetleri düşürür, müşteri dönüşüm oranını arttırırken bu platformu servis olarak sunar.

 Ürün olarak Jelibot  ise firmaların dijitalleşme sürecinde yaşadıkları çağrı merkezi ve müşteri destek süreçlerindeki problemleri çözmek, bu süreçleri otomatize etmek, müşteri deneyimini uçtan uca analiz etmek ve maliyeti düşürebilmek amacıyla akıllı self servis çözümler sunan yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojilerini içeren bir dijital asistandır. Müşterilerine self-servis çözümler sunma amacıyla sosyal medya, web sitesi, mesajlaşma uygulamaları, e-posta vb iletişim kanallarından yararlanan işletmeleri hedef alarak, sesli ve yazılı mesajları ve ürün yorumlarını duygu analizinden geçirip, kullanıcılara karşılarında insan varmışçasına doğal ifadelerle konuşarak etkileşim kurma olanağı tanır. Kullanıcıların ifadelerinden ne demek istediklerini doğru bir şekilde anlayan, karmaşık sorularını bile cevaplayan Jelibot.com’u kullanan firmalar, müşterilerin artan talep ve beklentilerini karşılayabilmekte ve operasyonel maliyetleri düşürerek daha yüksek bir Yatırım Getirisi (ROI) elde etmektedirler

Self servis, iş gücü verimliliğini artırma ve müşteri deneyimini iyileştirme açısından büyük önem taşımaktadır. Jelibot.com, işletmelere verimliliklerini artırma ve müşteri deneyimini iyileştirme fırsatı tanımanın yanı sıra; müşteri bağlılığını, satış rakamlarını ve yatırım getirisini artırır.

Devlet desteğiyle kendi şirketini kuran kadın girişimci

02.11.2021

habere git

Devlet desteğiyle kendi şirketini kuran kadın girişimci

02.11.2021

habere git

Devlet desteğiyle yapay zeka üzerine çalışmalar yürütüyor.

02.11.2021

habere git

Dijital Kuluçka Merkezi

Akıllı cihaz uyumu sayesinde bilgisayar, telefon ve akıllı diğer tüm cihazlara kurabilir kolayca erişebilirsiniz.

KAPAT
UYGULAMAYI KUR